Inre tjänst

Område Namn E-post Telefon
Orderbehandling Jutta Rensink jutta.rensink [at] meyer-holsen.de +49 5744 - 940 145
Disposition / bilpark Georg Wittner georg.wittner [at] meyer-holsen.de +49 5744 - 940 115
Disposition / bilpark Klaudia Kirchhoff klaudia.kirchhoff [at] meyer-holsen.de +49 5744 - 940 109
Fakturering Susanne Grothe susanne.grothe [at] meyer-holsen.de +49 5744 - 940 119
Teknisk rådgivning Peter Grothaus peter.grothaus [at] meyer-holsen.de +49 5744 - 940 116
Teknisk rådgivning Thomas Wollnik thomas.wollnik [at] meyer-holsen.de +49 5744 - 940 117

20 år efterleveransgaranti

Vi ger en efterleveransgaranti för en tid på 20 år av våra modeller från den dag du köper din produkt - med förbehåll för eventuella förändringar gällande råvaran.

40 år full garanti

Vi lämnar en fullgaranti på 40 år från leveransdatum,vilket innebär att vi övertar de kostnader (tarifflöner, sociala skyldigheter och hjälpmedel) som uppstår för det utförande specialistföretaget samt leveransen av taktegel - vi är det enda taktegelverket i Tyskland som erbjuder detta.