Obsługa biura

Obszar Imię i nazwisko E-mail Telefonu
Realizacja zleceń Jutta Rensink jutta.rensink [at] meyer-holsen.de +49 5744 - 940 145
Dyspozytornia / park samochodowy Georg Wittner georg.wittner [at] meyer-holsen.de +49 5744 - 940 115
Dyspozytornia / park samochodowy Klaudia Kirchhoff klaudia.kirchhoff [at] meyer-holsen.de +49 5744 - 940 109
Fakturowanie Susanne Grothe susanne.grothe [at] meyer-holsen.de +49 5744 - 940 119
Doradztwo techniczne Peter Grothaus peter.grothaus [at] meyer-holsen.de +49 5744 - 940 116
Doradztwo techniczne Thomas Wollnik thomas.wollnik [at] meyer-holsen.de +49 5744 - 940 117

20 gwarancji dostępności produktu

Przez 20 lat od dnia dostawy wybranego przez Państwa modelu gwarantujemy możliwość kolejnych dostaw — pomijając zmiany uwarunkowane surowcami.

40 lat pełnej gwarancji

Na okres 40 lat od daty dostawy gwarantujemy przejęcie kosztow wykonawczych oraz dostawę dachowek, a to wszystko oferujemy jako jedyny w Niemczech zakład produkujący dachowki.